مشاوره و سفارش

مزایای انواع شکر پنیر

در ساختار شکر پنیر از افزودنی های طبیعی مانند دارچین، هل و زعفران استفاده می‌ شود که با افزودن این مواد طبیعی شکر پنیر از خواص این افزودنی ‌ها بهره‌ مند می ‌شود. در نتیجه مصرف شکر پنیر های طعم دار می تواند تاثیر منحصر به فردی در حفظ سلامت بدن بگذارد. زیرا افزودنی های موجود در شکر پنیر تمامی مواد معدنی و مغذی مورد نیاز بدن را تامین می کنند. از همین جهت در طب سنتی از شکر پنیر به عنوان یکی از سالم ترین طعم دهنده های دمنوش ها و انواع چای استفاده می شود.

شکر پنیر اصفهان

شکر پنیر اصفهان، نوعی شیرینی ساده و در عین حال بسیار خوشمزه است که از مخلوط آب و شکر به دست می آید؛ البته این شیرینی انواع مختلفی داشته و به منظور بهبود مزه آن از طعم دهنده هایی مثل هل، گلاب، زعفران یا اسانس میوه جات نیز استفاده می کنند؛ به طور کلی بازار فروش انواع شکر پنیر صادراتی اصفهان از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد؛ نمونه های صادراتی این محصول از طعم و کیفیتی بی نظیر برخوردارند.

شکر پنیر

یکی از شیرینی جات اصیل ایرانی است که جایگزین مناسبی برای شکر و قند محسوب می‌ شود. بهترین و با کیفیت ترین نمونه از این محصولات به عنوان شکر پنیر صادراتی در نظر گرفته می‌ شوند. چرا که متقاضیان بسیار زیادی را در کشور های خارجی جذب خود می‌ کنند و سالانه حجم بالایی از شکر پنیر های صادراتی به کشور های متقاضی این محصول صادر می شود. قیمت شکر پنیر صادراتی نسبت به نمونه‌ های معمولی این محصول بالاتر است.

فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

raykaatejarat@gmail.com

درباره ما :

مجموعه رایکا، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع آبنبات (شکر پنیر) آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه رایکا

زهرا شریعت دوست

Call Now Buttonتماس بگیرید